قوانین و مقررات

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های این وب‏‌سایت موافق قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

متعاقباً کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشند. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های این وب‏‌ سایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی شده و کاربران نیز توافق می‏‌کنند که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. استفاده از این سايت به معنی آگاهي و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

شرایط و ضوابط عضویت:

ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا تسهیلاتی را برای کاربران فراهم آوریم. برای این منظور خواهشمند است متقاضیان محترم بعد از ثبت نام در سایت و تکمیل فرم مربوطه به عضویت، درخواست خود را ثبت نموده تا در اسرع وقت اقدامات لازم مبذول گردد.

1- ارائه خدمات فقط با ثبت نام در سایت آیدو امکان پذیر می باشد.

2- خدمات و محتویات این سایت برای استفاده جامعه علمی عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به شرکت رایمون توسعه آریا بوده و هرگونه سوء استفاده از این سایت پیگرد قانونی دارد.

3- کاربران کاملا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در فرم ثبت نامی درج نمایند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل مراحل انجام کار می شود.

شرکت رایمون توسعه آریا مستند به اصل نسبی بودن ، هیچگونه مسئولیتی در قبال معرفی شدگان (اعضا) اعم از تبادلات مالی و غیره نسبت به خدمات دهندگان ندارد و همچنین مسئولیتی نسبت به کمیت و کیفیت خدمات یا کالای خدمات دهندگان در قبال معرفی شدگان (اعضا - مشتری) ندارد